Historia ceny i opinie o Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 95.2.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 95.2 (wykryta w dniu: 2023-11-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 119. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała

Według naszych danych Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała za kwotę 119 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała Opinie

Sprawdź również historia ceny InFace Jajko Żółty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała?

Najtaniej Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała można było kupić za 95.2 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-06.

🏷️ Jaka jest cena Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała aktualnie?

Aktualna cena Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała wynosi 119 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała?

Według serwisu Ceneo, Yasumi Body Lift & Relax roller do twarzy i ciała posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Yasumi Liftingujący masażer do twarzy GUA-SHA lift up YUD032.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.