Historia ceny i opinie o YAMAHA MONTAGE 8

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt YAMAHA MONTAGE 8 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 17960.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 18500.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena YAMAHA MONTAGE 8

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu YAMAHA MONTAGE 8. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena YAMAHA MONTAGE 8, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 17960 (wykryta w dniu: 2023-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 18500. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić YAMAHA MONTAGE 8

Według naszych danych YAMAHA MONTAGE 8 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując YAMAHA MONTAGE 8 za kwotę 18500 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 1850.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

YAMAHA MONTAGE 8 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o YAMAHA MONTAGE 8, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o YAMAHA MONTAGE 8 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Studiologic SL 73 Studio.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena YAMAHA MONTAGE 8?

Najtaniej YAMAHA MONTAGE 8 można było kupić za 17960 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-01.

🏷️ Jaka jest cena YAMAHA MONTAGE 8 aktualnie?

Aktualna cena YAMAHA MONTAGE 8 wynosi 18500 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o YAMAHA MONTAGE 8?

Według serwisu Ceneo, YAMAHA MONTAGE 8 posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Arturia Keylab 61 MkII White.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.