Historia ceny i opinie o XREAL Air 2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt XREAL Air 2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3026.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3026.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena XREAL Air 2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu XREAL Air 2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena XREAL Air 2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3026 (wykryta w dniu: 2023-11-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 3026. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić XREAL Air 2

Według naszych danych XREAL Air 2 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując XREAL Air 2 za kwotę 3026 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 302.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

XREAL Air 2 Opinie

Sprawdź również historia ceny Pico 4 128GB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena XREAL Air 2?

Najtaniej XREAL Air 2 można było kupić za 3026 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🏷️ Jaka jest cena XREAL Air 2 aktualnie?

Aktualna cena XREAL Air 2 wynosi 3026 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o XREAL Air 2?

Według serwisu Ceneo, XREAL Air 2 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Varjo XR-3.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.