Historia ceny i opinie o Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 236.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 236.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12.02.2024.

Cena Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 236 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 236. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały

Według naszych danych Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały za kwotę 236 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz ETA Fenix 123390000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały?

Najtaniej Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały można było kupić za 236 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały wynosi 236 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Stacja Ładująca Do Mi Robot Mop 1C Biały posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Deerma DEM-VX96W.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.