Historia ceny i opinie o Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1382.74.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1419.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 39 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1382.74 (wykryta w dniu: 2023-10-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 1419. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały

Według naszych danych Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały można znaleźć w minimum 39 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały za kwotę 1419 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 141.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały Opinie

Sprawdź również historia ceny Stadler Form Sophie.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały?

Najtaniej Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały można było kupić za 1382.74 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-17.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały wynosi 1419 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Smart Air Purifier Elite Biały posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Brother DCP-L8410CDW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.