Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Router 4C

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Router 4C był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 55.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 30 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 14.02.2024.

Cena Xiaomi Mi Router 4C

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Router 4C. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Router 4C, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 55.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Router 4C

Xiaomi Mi Router 4C to nowoczesne urządzenie, które charakteryzuje się czterema szybkimi i inteligentnymi dookólnymi antenami, które zapewniają silniejszy sygnał oraz stabilną pracę dzięki 64MB pamięci. Router obsługuje protokół 802.11n i zapewnia szybką transmisję danych do 300Mbps. Wyposażony w inteligentną kontrolę aplikacją, pozwala na zdalne sterowanie, szeroki wachlarz możliwości oraz ograniczenia przepustowości dla priorytetowych aplikacji. Posiada również funkcję wykrywania nowych urządzeń w sieci, co zwiększa bezpieczeństwo. Anteny o wzmocnieniu 5dBi pozwalają na poprawę wydajności transmisji i stabilność pracy nawet w złożonych środowiskach. Router może obsłużyć do 64 urządzeń jednocześnie, choć zaleca się podpięcie do 32 dla najlepszych doznań.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Router 4C

Według naszych danych Xiaomi Mi Router 4C można znaleźć w minimum 30 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Router 4C za kwotę 55.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 5.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Router 4C Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Router 4C, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Router 4C w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny TP Link Archer VR2100 (ARCHERVR2100).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Router 4C?

Najtaniej Xiaomi Mi Router 4C można było kupić za 49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Router 4C aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Router 4C wynosi 55.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Router 4C?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Router 4C posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny TP-LINK ARCHER AXE75.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.