Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1072.79.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1072.84.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1072.79 (wykryta w dniu: 2024-01-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 1072.84. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały

Według naszych danych Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały za kwotę 1072.84 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 107.28 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Hoover HFX20H 011.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały?

Najtaniej Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały można było kupić za 1072.79 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-02.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały wynosi 1072.84 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Robot Vacuum S12 Biały posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Jimmy H9 Flex.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.