Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 477.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 60.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 477 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 899.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite to innowacyjny odkurzacz automatyczny, który na podstawie 25 czujników i wizualnej oraz żyroskopowej nawigacji tworzy precyzyjne mapy pomieszczeń i zapewnia efektywne sprzątanie zarówno odkurzaniem, jak i mopowaniem. Z pojemnością zbiornika na odpadki 0,45 l i maksymalnym czasem pracy do 120 minut, ten model jest w stanie pomieścić więcej brudu i pracować dłużej bez konieczności opróżniania. Dzięki mocnemu ssaniu 2200 Pa, jest w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywy brud z podłóg. Elektronicznie sterowany zbiornik na wodę zapewnia równomierne dozowanie wody, co przyczynia się do dokładniejszego czyszczenia. Odkurzacz jest wyposażony w funkcję automatycznego powrotu do bazy oraz zdalnego sterowania za pomocą aplikacji, co ułatwia kontrolę nad procesem sprzątania. Głośność pracy odkurzacza to od 71 do 75 dB, co jest dosyć ciche w porównaniu z konkurencją. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie dokładne, efektywne i wygodne sprzątanie.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały

Według naszych danych Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały za kwotę 899.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 90.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 60 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały?

Najtaniej Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały można było kupić za 477 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały wynosi 899.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Biały posiada 60 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV Ultra S7MU5200.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.