Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 66.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały to automatyczny odkurzacz z silnym ssaniem 2700 Pa, wyposażony w funkcje mopowania i odkurzania. Posiada filtr HEPA oraz pojemnik na kurz o pojemności 0,55 l. Urządzenie pracuje do 90 minut na jednym ładowaniu i generuje hałas na poziomie do 50 dB. Dodatkowo, odkurzacz oferuje opcje automatycznego powrotu do bazy, wirtualnej ściany, programatora pracy i zdalnego sterowania. Ulepszona wersja z mopem ciśnieniowym, inteligentnym zbiornikiem na wodę 2 w 1 oraz bezszczotkowym silnikiem NIDEC zapewnia skuteczne usuwanie brudu i zanieczyszczeń. Nowe ustawienie szczotki umożliwia dokładne czyszczenie kątów i szczelin, a długa żywotność baterii pozwala na oczyszczenie całego domu na jednym ładowaniu.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały

Według naszych danych Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 66 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Hyundai VC014.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały?

Najtaniej Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Biały posiada 66 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Sencor SVC 45RD-EUE3.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.