Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 158.31.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 177.85.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 92.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 158.31 (wykryta w dniu: 2023-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 177.85. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer to suszarka o mocy 1800W z funkcją jonizacji, która zapobiega uszkodzeniu włosów, zapewnia szybkie i zdrowe suszenie z użyciem silnego podmuchu jonizowanego powietrza. Dzięki obrotowej, magnetycznej dyszy powietrznej 360° jest łatwa w użyciu, a inteligentna kontrola temperatury NTC dba o optymalną temperaturę suszenia. Ta suszarka nawilży Twoje włosy, zapewni im trwałe nawilżenie, gładkość, niweluje naelektryzowanie i ułatwia układanie. Jonizacja wodą gwarantuje idealną gładkość i blask włosów, a wbudowana igła kondensacyjna kondensuje wilgoć w powietrzu, co skutkuje pełnym nawilżeniem. Specjalnie zaprojektowane wnętrze obudowy umożliwia efektywną jonizację, a odizolowany kanał powietrzny chroni jony. Urządzenie jest szybkie, ciche i zapewnia wysoki przepływ powietrza, zalecane jest zachowanie odległości większej niż 10 cm podczas pracy, aby uniknąć ryzyka wkręcenia włosów do wnętrza obudowy.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

Według naszych danych Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer za kwotę 177.85 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.79 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer, to w serwisie Ceneo znajdziesz 92 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON On the Go D2400.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer?

Najtaniej Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer można było kupić za 158.31 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer wynosi 177.85 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer posiada 92 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów BaByliss D373E Cordkeeper 2000.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.