Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 120.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 159.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 114.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 120 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 159. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały

Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały to elektryczna szczoteczka soniczna, która zapewnia piękne i zdrowe zęby dzięki wydajnemu silnikowi wibracyjnemu, który wykonuje 31000 drgań na minutę. Posiada trzy tryby szczotkowania, w tym standardowy, delikatny i interaktywny, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szczoteczka jest wyposażona w sześć czujników i obsługiwana za pomocą aplikacji, co ułatwia kontrolę parametrów szczotkowania. Posiada również nową, pozbawioną metalu końcówkę, zwiększoną o 40% ilość włosia i zaokrąglone końce, które nie drażnią dziąseł. Ergonomiczna obudowa z certyfikatem IPX7 sprawia, że urządzenie jest wodoodporne, a stacja dokująca z uniwersalnym portem USB ułatwia ładowanie.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały

Według naszych danych Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały za kwotę 159 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 114 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ORAL-B Pro 3 3500 Black Edition + Etui.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały?

Najtaniej Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały można było kupić za 120 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały wynosi 159 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 Biały posiada 114 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Różowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.