Historia ceny i opinie o Xiaomi Masażer Massage Gun

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Masażer Massage Gun był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 419.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 15.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Xiaomi Masażer Massage Gun

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Masażer Massage Gun. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Masażer Massage Gun, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 419 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Xiaomi Masażer Massage Gun

Według naszych danych Xiaomi Masażer Massage Gun można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Masażer Massage Gun za kwotę 449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Masażer Massage Gun Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Masażer Massage Gun, to w serwisie Ceneo znajdziesz 15 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Masażer Massage Gun w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Alpha AMG-01 Pistolet Do Masażu Massage Gun + 10 Końcówek.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Masażer Massage Gun?

Najtaniej Xiaomi Masażer Massage Gun można było kupić za 419 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Masażer Massage Gun aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Masażer Massage Gun wynosi 449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Masażer Massage Gun?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Masażer Massage Gun posiada 15 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Medisana MCN 88930.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.