Historia ceny i opinie o Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 295.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 345.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 295 (wykryta w dniu: 2023-11-28). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 345. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill

Według naszych danych Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill za kwotę 345 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Wkrętarka Bosch PushDrive 06039C6020.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill?

Najtaniej Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill można było kupić za 295 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-28.

🏷️ Jaka jest cena Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill aktualnie?

Aktualna cena Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill wynosi 345 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill?

Według serwisu Ceneo, Wkrętarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Wkrętarka Milwaukee M18 CBLID-0 4933464476.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.