Historia ceny i opinie o Wilfa Svart CGWS-130B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Wilfa Svart CGWS-130B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 399.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Wilfa Svart CGWS-130B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Wilfa Svart CGWS-130B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Wilfa Svart CGWS-130B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 399.9 (wykryta w dniu: 2023-11-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Wilfa Svart CGWS-130B

Wilfa Svart CGWS-130B to młynek do kawy o mocy 130W z czarnymi żarnami zapewniającymi równy przemiał i trwałość. Posiada regulację stopnia rozdrobnienia kawy dzięki pięciu sugerowanym ustawieniom, co pozwala dostosować grubość mielenia do metody parzenia, od french pressa po drippera. Zawiera wbudowany czasomierz, który umożliwia dokładne ustawienie dawki kawy oraz prostą i czytelną podziałkę do regulacji mielenia. Młynek Wilfa Svart CGWS-130B jest polecany zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych baristów, którzy szukają elektrycznego urządzenia do mielenia kawy pod metody alternatywne.

Gdzie kupić Wilfa Svart CGWS-130B

Według naszych danych Wilfa Svart CGWS-130B można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Wilfa Svart CGWS-130B za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Wilfa Svart CGWS-130B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Wilfa Svart CGWS-130B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Wilfa Svart CGWS-130B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek do kawy VESTA ECG01.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Wilfa Svart CGWS-130B?

Najtaniej Wilfa Svart CGWS-130B można było kupić za 399.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-11.

🏷️ Jaka jest cena Wilfa Svart CGWS-130B aktualnie?

Aktualna cena Wilfa Svart CGWS-130B wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Wilfa Svart CGWS-130B?

Według serwisu Ceneo, Wilfa Svart CGWS-130B posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy Browin Stalowy Ręczny młynek do kawy z regulacją 320502.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.