Historia ceny i opinie o Vitammy Symphony Navy Blue

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vitammy Symphony Navy Blue był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 91.13.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 149.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 116.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Vitammy Symphony Navy Blue

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vitammy Symphony Navy Blue. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vitammy Symphony Navy Blue, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 91.13 (wykryta w dniu: 2023-06-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 149.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Vitammy Symphony Navy Blue

Vitammy Symphony Navy Blue to elektryczna szczoteczka soniczna z akumulatorowym zasilaniem, która zapewnia wyjątkowo wysoką moc drgań i cichą obudowę, co czyni jej użytkowanie wyjątkowo komfortowym. Dzięki pojemnej baterii, szczoteczka może działać do 45 dni na jednym ładowaniu, co jest unikatową cechą wśród konkurencji. Możliwość ładowania za pomocą urządzeń zasilających USB oraz indukcyjnej ładowarki zapewnia wygodę użytkowania. Szczoteczka oferuje 5 trybów szczotkowania, które można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, w tym czyszczenie, wybielanie, polerowanie, masaż dziąseł oraz delikatne mycie dla wrażliwych zębów i dziąseł. Vitammy Symphony to wybór dla osób ceniących efektywność, wygodę i komfort podczas codziennej higieny jamy ustnej.

Gdzie kupić Vitammy Symphony Navy Blue

Według naszych danych Vitammy Symphony Navy Blue można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Vitammy Symphony Navy Blue za kwotę 149.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Vitammy Symphony Navy Blue Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vitammy Symphony Navy Blue, to w serwisie Ceneo znajdziesz 116 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Vitammy Symphony Navy Blue w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ORAL-B Vitality D100 Sensi Ultrathin Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Vitammy Symphony Navy Blue?

Najtaniej Vitammy Symphony Navy Blue można było kupić za 91.13 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-21.

🏷️ Jaka jest cena Vitammy Symphony Navy Blue aktualnie?

Aktualna cena Vitammy Symphony Navy Blue wynosi 149.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Vitammy Symphony Navy Blue?

Według serwisu Ceneo, Vitammy Symphony Navy Blue posiada 116 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny VITAMMY SPLASH MINTY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.