Historia ceny i opinie o VITAMMY SYMPHONY BLACK

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt VITAMMY SYMPHONY BLACK był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 89.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 127.29.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 116.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena VITAMMY SYMPHONY BLACK

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu VITAMMY SYMPHONY BLACK. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena VITAMMY SYMPHONY BLACK, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 89.99 (wykryta w dniu: 2023-10-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 127.29. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

VITAMMY SYMPHONY BLACK

VITAMMY SYMPHONY BLACK to elektryczna szczoteczka soniczna o wysokiej mocy drgań i wyciszonej obudowie, zapewniająca komfortowe mycie zębów. Posiada akumulatorowe zasilanie, który na jednym ładowaniu działa aż 45 dni, dzięki czemu jest niezależna od źródła zasilania. Można ją ładować za pomocą urządzeń USB oraz indukcyjnych ładowarek. Oferuje pięć trybów szczotkowania: Clean, White, Polish, Massage i Sensitive, dopasowanych do różnych potrzeb higieny jamy ustnej. Wykonuje 82000 ruchów główki na minutę, co zapewnia 2x bardziej efektywne czyszczenie. Główka jest smukła i komfortowa w użyciu, a obudowa o luksusowym wyglądzie nie przenosi drgań na dłoń. Szczoteczka jest wodoodporna w klasie IPX7.

Gdzie kupić VITAMMY SYMPHONY BLACK

Według naszych danych VITAMMY SYMPHONY BLACK można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując VITAMMY SYMPHONY BLACK za kwotę 127.29 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.73 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

VITAMMY SYMPHONY BLACK Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o VITAMMY SYMPHONY BLACK, to w serwisie Ceneo znajdziesz 116 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o VITAMMY SYMPHONY BLACK w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare DiamondClean Seria 9000 HX9911/27.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena VITAMMY SYMPHONY BLACK?

Najtaniej VITAMMY SYMPHONY BLACK można było kupić za 89.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-30.

🏷️ Jaka jest cena VITAMMY SYMPHONY BLACK aktualnie?

Aktualna cena VITAMMY SYMPHONY BLACK wynosi 127.29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o VITAMMY SYMPHONY BLACK?

Według serwisu Ceneo, VITAMMY SYMPHONY BLACK posiada 116 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny ORAL-B Pro 3 3500 Black Edition + Etui.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.