Historia ceny i opinie o Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt.

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 74.29.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt.

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt.. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt., oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49 (wykryta w dniu: 2024-01-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 74.29. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt.

Końcówki do szczoteczki sonicznej Vitammy Onyx to innowacyjne rozwiązanie do profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej w domowym zaciszu. Zaawansowane technologicznie głowice dzięki elementom 3D masują dziąsła i skutecznie czyszczą język, utrzymując optymalną pozycję szczoteczki i amortyzując drgania, co zminimalizuje dyskomfort podczas mycia. Kołnierz końcówki dodatkowo czyści policzki, a długie wiązki włosia skutecznie wymiatają resztki jedzenia. Specjalny profil główki automatycznie koryguje jej pozycję, co zapewnia jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Kompatybilne z modelami szczoteczek Vitammy: Onyx, Pearl + Noire, Aurum, co pozwala na łatwą wymianę. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki końcówek.

Gdzie kupić Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt.

Według naszych danych Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. za kwotę 74.29 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.43 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt., to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Enchen Boost-W Biały Zestaw.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt.?

Najtaniej Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. można było kupić za 49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-07.

🏷️ Jaka jest cena Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. aktualnie?

Aktualna cena Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. wynosi 74.29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt.?

Według serwisu Ceneo, Vitammy Onyx Końcówki Do Szczoteczki 4 Szt. posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Irygator Oravix ORV02.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.