Historia ceny i opinie o Viking USB Flash disk 16GB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Viking USB Flash disk 16GB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 165.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Viking USB Flash disk 16GB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Viking USB Flash disk 16GB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Viking USB Flash disk 16GB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 165. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Viking USB Flash disk 16GB

Według naszych danych Viking USB Flash disk 16GB może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Viking USB Flash disk 16GB za kwotę 165 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Viking USB Flash disk 16GB Opinie

Sprawdź również historia ceny Proel GF 14 L.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Viking USB Flash disk 16GB?

Najtaniej Viking USB Flash disk 16GB można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-02.

🏷️ Jaka jest cena Viking USB Flash disk 16GB aktualnie?

Aktualna cena Viking USB Flash disk 16GB wynosi 165 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Viking USB Flash disk 16GB?

Według serwisu Ceneo, Viking USB Flash disk 16GB posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny vidaXL Stołek do perkusji, regulowany, czarny, okrągły.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.