Historia ceny i opinie o Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 16.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 16.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 16.99 (wykryta w dniu: 2023-07-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 16.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D

Według naszych danych Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D za kwotę 16.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 1.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pico Neo 3 Pro Eye.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D?

Najtaniej Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D można było kupić za 16.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-21.

🏷️ Jaka jest cena Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D aktualnie?

Aktualna cena Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D wynosi 16.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D?

Według serwisu Ceneo, Viewer Virtual Reality Okulary Google 3D posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Magic Leap 2 Developer Edition.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.