Historia ceny i opinie o Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 174.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 258.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 813.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 174 (wykryta w dniu: 2023-10-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 258.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml

Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml to kwiatowo-orientalna kompozycja dla kobiet, która zadebiutowała w 2004 roku. Ten magiczny i zmysłowy zapach inspirowany Haute Couture odwołuje się do piękna sukni wieczorowych Versace, będąc jednocześnie czystym i zwiewnym. Charakterystyczne nuty zapachowe to imbir, kardamon, pieprz, piwonia, gardenia, kokos, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, piżmo i bursztyn, składające się na unikatową kompozycję. Flakon przypominający klejnot i zainspirowany szlifem diamentu podkreśla splendor perfum, a celowo powiększony korek wygląda jak czarny diament. Lista składników zawiera między innymi alkohol, wodę i różne substancje zapachowe. Woda Perfumowana Versace Crystal Noir to luksusowy zapach, który jest rzadki, zmysłowy i łagodny, stanowiący klejnot wśród perfum.

Gdzie kupić Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml

Według naszych danych Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml za kwotę 258.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.89 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 813 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny yodeyma Perfumy Paris Escitia 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml?

Najtaniej Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml można było kupić za 174 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-26.

🏷️ Jaka jest cena Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml aktualnie?

Aktualna cena Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml wynosi 258.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml?

Według serwisu Ceneo, Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90 ml posiada 813 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Electrolux WA71-305GY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.