Historia ceny i opinie o UBIQUITI U6 EXTENDER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt UBIQUITI U6 EXTENDER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 697.08.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 729.75.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8/29/2023.

Cena UBIQUITI U6 EXTENDER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu UBIQUITI U6 EXTENDER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena UBIQUITI U6 EXTENDER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 697.08 (wykryta w dniu: 2023-08-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-08-29) wynosi 729.75. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić UBIQUITI U6 EXTENDER

Według naszych danych UBIQUITI U6 EXTENDER można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując UBIQUITI U6 EXTENDER za kwotę 729.75 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 72.98 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

UBIQUITI U6 EXTENDER Opinie

Sprawdź również historia ceny D-link Mesh WiFi 2-pack (COVR1102).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena UBIQUITI U6 EXTENDER?

Najtaniej UBIQUITI U6 EXTENDER można było kupić za 697.08 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-11.

🏷️ Jaka jest cena UBIQUITI U6 EXTENDER aktualnie?

Aktualna cena UBIQUITI U6 EXTENDER wynosi 729.75 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-08-29.

🗣️️ Jakie są opinie o UBIQUITI U6 EXTENDER?

Według serwisu Ceneo, UBIQUITI U6 EXTENDER posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny MikroTik RB951G-2HnD.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.