Historia ceny i opinie o Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 212.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 225.2.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 54 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8/29/2023.

Cena Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 212 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-08-30) wynosi 225.2. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5)

Według naszych danych Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) można znaleźć w minimum 54 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) za kwotę 225.2 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.52 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5), to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Asus ROG Rapture GT-AX11000 PRO.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5)?

Najtaniej Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) można było kupić za 212 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) aktualnie?

Aktualna cena Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) wynosi 225.2 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-08-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5)?

Według serwisu Ceneo, Ubiquiti EdgeRouter ER-X 5 (ERX5) posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny TP-Link Deco X50-PoE 2-Pack.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.