Historia ceny i opinie o Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 772.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 776.82.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 38 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 17.01.2024.

Cena Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 772.99 (wykryta w dniu: 2023-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-17) wynosi 776.82. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4)

Według naszych danych Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) można znaleźć w minimum 38 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) za kwotę 776.82 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 77.68 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4), to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Asus Router ZenWiFi XD4 System WiFi 6 AX1800 1-pack White (ZENWIFIAXMINIXD41PKWHITE).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4)?

Najtaniej Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) można było kupić za 772.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) aktualnie?

Aktualna cena Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) wynosi 776.82 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4)?

Według serwisu Ceneo, Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4) posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny Zyxel LTE2566 (LTE2566-M634-EUZNV1F).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.