Historia ceny i opinie o Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 148.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 34.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129 (wykryta w dniu: 2023-11-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 148.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml

Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml to męski zapach, który dodaje energii i zaspokaja potrzebę oryginalności. Pojemność 100 ml w opakowaniu producenta z folią zapewniającą oryginalność produktu. Nuty zapachowe to bergamotka, różowy grejpfrut, zielone jabłko, gałka muszkatołowa, lawenda, liście fiołka, skóra, róża, wetyweria i bób tonka. Kompozycja przypomina jazdę na motorze ze wzmożoną adrenaliną i przyśpieszonym tętnem, dając poczucie satysfakcji z osiągnięcia celu i podkreślając atrakcyjność użytkownika.

Gdzie kupić Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml

Według naszych danych Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml za kwotę 148.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bentley Bentley For Men Intense Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml?

Najtaniej Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml można było kupić za 129 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-18.

🏷️ Jaka jest cena Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml wynosi 148.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Trussardi Riflesso Woda Toaletowa 100 ml posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Garett BeFit Sport RT Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.