Historia ceny i opinie o Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 124.79.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 124.79.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 26 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 124.79 (wykryta w dniu: 2024-01-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 124.79. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml

Według naszych danych Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml można znaleźć w minimum 26 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml za kwotę 124.79 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.48 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Chanel Allure Homme Blanche Woda Perfumowana 50 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml?

Najtaniej Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml można było kupić za 124.79 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🏷️ Jaka jest cena Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml aktualnie?

Aktualna cena Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml wynosi 124.79 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml?

Według serwisu Ceneo, Trussardi Feminine Woda Perfumowana 60 ml posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Dolce & Gabbana Light Blue Forever Woda Perfumowana 50Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.