Historia ceny i opinie o TP-Link Deco E4 (2-Pack)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt TP-Link Deco E4 (2-Pack) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 269.03.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 291.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 54 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena TP-Link Deco E4 (2-Pack)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu TP-Link Deco E4 (2-Pack). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena TP-Link Deco E4 (2-Pack), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 269.03 (wykryta w dniu: 2024-01-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 291.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

TP-Link Deco E4 (2-Pack)

TP-Link Deco E4 (2-Pack) to system Mesh Wi-Fi, który zapewnia silny sygnał bezprzewodowy na terenie domu o powierzchni do 260 m2. Dwa urządzenia Deco mogą połączyć się bezprzewodowo lub za pomocą opcjonalnego łącza Ethernet, osiągając prędkość połączeń do 1167 Mb/s. Deco E4 jest kompatybilny ze wszystkimi modemami kablowymi i obsługuje do 100 urządzeń, zapewniając płynny roaming oraz szybkie połączenia bez opóźnień. Dodatkowo, technologia TP-Link Mesh pozwala na tworzenie jednolitej sieci Wi-Fi z innymi modelami Deco, co umożliwia łatwe rozszerzenie zasięgu. Urządzenie posiada 4 anteny, ale bez modemu i może pełnić funkcję routera, punktu dostępowego lub wzmacniacza sieci, oferując maksymalną elastyczność i wygodę użytkowania.

Gdzie kupić TP-Link Deco E4 (2-Pack)

Według naszych danych TP-Link Deco E4 (2-Pack) można znaleźć w minimum 54 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując TP-Link Deco E4 (2-Pack) za kwotę 291.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.19 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

TP-Link Deco E4 (2-Pack) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o TP-Link Deco E4 (2-Pack), to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o TP-Link Deco E4 (2-Pack) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ASUS GT-AX6000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena TP-Link Deco E4 (2-Pack)?

Najtaniej TP-Link Deco E4 (2-Pack) można było kupić za 269.03 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🏷️ Jaka jest cena TP-Link Deco E4 (2-Pack) aktualnie?

Aktualna cena TP-Link Deco E4 (2-Pack) wynosi 291.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o TP-Link Deco E4 (2-Pack)?

Według serwisu Ceneo, TP-Link Deco E4 (2-Pack) posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny realme 11 Pro 5G 8/256GB Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.