Historia ceny i opinie o TP-LINK Archer C80

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt TP-LINK Archer C80 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 59.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 175.73.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 59 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 47.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 14.02.2024.

Cena TP-LINK Archer C80

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu TP-LINK Archer C80. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena TP-LINK Archer C80, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 59.9 (wykryta w dniu: 2023-10-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 175.73. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

TP-LINK Archer C80

Router TP-Link Archer C80 to bezprzewodowy sprzęt typu MU-MIMO AC1900, który oferuje maksymalną wydajność Wi-Fi dzięki trzem strumieniom danych oraz technologii 3×3 MIMO. Posiada cztery anteny zewnętrzne, które dostarczają sygnał Wi-Fi do każdego zakątka domu, a technologia Beamforming pozwala na wykrywanie urządzeń i przesyłanie mocnego sygnału Wi-Fi w ich kierunku. Z łączną prędkością 1900 Mb/s, Archer C80 zapewnia dostęp do wydajnej i niedrogiej sieci Wi-Fi, obsługując zarówno pasmo 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Dodatkowo, dzięki technologii MU-MIMO, router zwiększa efektywność połączeń, pozwalając urządzeniom osiągnąć optymalną wydajność działania. Archer C80 nie posiada modemu, co oznacza, że wymaga dodatkowego urządzenia do połączenia z Internetem.

Gdzie kupić TP-LINK Archer C80

Według naszych danych TP-LINK Archer C80 można znaleźć w minimum 59 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując TP-LINK Archer C80 za kwotę 175.73 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.57 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

TP-LINK Archer C80 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o TP-LINK Archer C80, to w serwisie Ceneo znajdziesz 47 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o TP-LINK Archer C80 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Tenda 4G07.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena TP-LINK Archer C80?

Najtaniej TP-LINK Archer C80 można było kupić za 59.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-26.

🏷️ Jaka jest cena TP-LINK Archer C80 aktualnie?

Aktualna cena TP-LINK Archer C80 wynosi 175.73 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o TP-LINK Archer C80?

Według serwisu Ceneo, TP-LINK Archer C80 posiada 47 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny MERCUSYS Halo H50G.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.