Historia ceny i opinie o TP-Link Archer AX10

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt TP-Link Archer AX10 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 210.24.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 223.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 57 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 52.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 14.02.2024.

Cena TP-Link Archer AX10

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu TP-Link Archer AX10. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena TP-Link Archer AX10, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 210.24 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 223. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

TP-Link Archer AX10

Router TP-Link Archer AX10 to urządzenie wyposażone w technologię XDSL i Wi-Fi 6, wydajny trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz oraz cztery anteny, które zapewniają zasięg Wi-Fi w całym domu. Urządzenie nie posiada modemu, ale jego wydajność umożliwia przekraczanie prędkości 1 Gb/s, co jest możliwe dzięki zastosowaniu modulacji 1024-QAM i wyższego wskaźnika transmisji. Router jest wyposażony również w gigabitowe porty Ethernet umożliwiając korzystanie z szerokopasmowego dostępu do internetu oraz zapewnia stabilną i płynną łączność dla wszystkich użytkowników, dzięki technologii Beamforming. Dzięki Archer AX10 można cieszyć się szybkim i niezawodnym połączeniem Wi-Fi, które umożliwia natychmiastową reakcję na każde kliknięcie i znacznie lepszą jakość internetowych rozmów wideo.

Gdzie kupić TP-Link Archer AX10

Według naszych danych TP-Link Archer AX10 można znaleźć w minimum 57 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując TP-Link Archer AX10 za kwotę 223 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

TP-Link Archer AX10 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o TP-Link Archer AX10, to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o TP-Link Archer AX10 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ASUS 4G-AX56.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena TP-Link Archer AX10?

Najtaniej TP-Link Archer AX10 można było kupić za 210.24 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena TP-Link Archer AX10 aktualnie?

Aktualna cena TP-Link Archer AX10 wynosi 223 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o TP-Link Archer AX10?

Według serwisu Ceneo, TP-Link Archer AX10 posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Huawei 4G B628-350.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.