Historia ceny i opinie o Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 392.38.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 74.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 392.38 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml

Tom Ford Ombre Leather to woda perfumowana o pojemności 50 ml, z wyjątkową kompozycją zapachową, w której dominują nuty bursztynu, kardamonu, paczuli i skóry. Egzotyczna paczula łączy się z ambrą i świeżym mchem, tworząc zapach przypominający aromat lasu i roślin, a jednocześnie przywodzący na myśl rozgrzany pustynny piasek. Serce perfum to zmysłowy jaśmin i delikatna, pudrowa skóra, a głowa to intensywny, słodko-aromatyczny kardamon. Ten nowy zapach od Tom Ford przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a jego nieujarzmiony charakter stopniowo odkrywa swoją naturę, niczym krajobraz podczas podróży przez pustynne serce zachodu.

Gdzie kupić Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml

Według naszych danych Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml za kwotę 399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 39.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 74 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Armani My Way Floral Woda Perfumowana 90Ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml?

Najtaniej Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml można było kupić za 392.38 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml aktualnie?

Aktualna cena Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml wynosi 399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml?

Według serwisu Ceneo, Tom Ford Ombre Leather Woda Perfumowana 50 ml posiada 74 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Yves Saint Laurent Manifesto Woda Perfumowana 90ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.