Historia ceny i opinie o Tenda RX9 PRO

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Tenda RX9 PRO był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 225.36.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 344.4.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 17.01.2024.

Cena Tenda RX9 PRO

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Tenda RX9 PRO. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Tenda RX9 PRO, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 225.36 (wykryta w dniu: 2023-08-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-17) wynosi 344.4. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Tenda RX9 PRO

Według naszych danych Tenda RX9 PRO można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Tenda RX9 PRO za kwotę 344.4 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.44 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Tenda RX9 PRO Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Tenda RX9 PRO, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Tenda RX9 PRO w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny TP-LINK ARCHER AXE75.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Tenda RX9 PRO?

Najtaniej Tenda RX9 PRO można było kupić za 225.36 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-30.

🏷️ Jaka jest cena Tenda RX9 PRO aktualnie?

Aktualna cena Tenda RX9 PRO wynosi 344.4 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Tenda RX9 PRO?

Według serwisu Ceneo, Tenda RX9 PRO posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny TP-Link Archer C6U.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.