Historia ceny i opinie o Tenda EW12

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Tenda EW12 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 433.77.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 433.77.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8/29/2023.

Cena Tenda EW12

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Tenda EW12. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Tenda EW12, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 433.77 (wykryta w dniu: 2023-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-08-29) wynosi 433.77. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Tenda EW12

Według naszych danych Tenda EW12 można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Tenda EW12 za kwotę 433.77 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 43.38 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Tenda EW12 Opinie

Sprawdź również historia ceny MIKROTIK RB9115HACD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Tenda EW12?

Najtaniej Tenda EW12 można było kupić za 433.77 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Tenda EW12 aktualnie?

Aktualna cena Tenda EW12 wynosi 433.77 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-08-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Tenda EW12?

Według serwisu Ceneo, Tenda EW12 posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Cudy M1300.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.