Historia ceny i opinie o TENDA AC8

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt TENDA AC8 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 108.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 128.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 17.01.2024.

Cena TENDA AC8

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu TENDA AC8. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena TENDA AC8, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 108.99 (wykryta w dniu: 2023-12-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-17) wynosi 128. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić TENDA AC8

Według naszych danych TENDA AC8 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując TENDA AC8 za kwotę 128 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

TENDA AC8 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o TENDA AC8, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o TENDA AC8 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Netgear Nighthawk AX12 (RAX120100EUS).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena TENDA AC8?

Najtaniej TENDA AC8 można było kupić za 108.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-19.

🏷️ Jaka jest cena TENDA AC8 aktualnie?

Aktualna cena TENDA AC8 wynosi 128 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🗣️️ Jakie są opinie o TENDA AC8?

Według serwisu Ceneo, TENDA AC8 posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Linksys Router Velop Ax4200 3Szt. (Mx12600Eu).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.