Historia ceny i opinie o Telewizor Sharp 70CL5EA

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor Sharp 70CL5EA był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2999.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Telewizor Sharp 70CL5EA

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor Sharp 70CL5EA. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor Sharp 70CL5EA, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2899 (wykryta w dniu: 2023-08-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-08-21) wynosi 2999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Telewizor Sharp 70CL5EA

Według naszych danych Telewizor Sharp 70CL5EA może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor Sharp 70CL5EA za kwotę 2999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 299.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor Sharp 70CL5EA Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor Sharp 70CL5EA, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor Sharp 70CL5EA w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mysz Glorious PC Gaming Race Model O Glossy White (GOGWHITE).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor Sharp 70CL5EA?

Najtaniej Telewizor Sharp 70CL5EA można było kupić za 2899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-11.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor Sharp 70CL5EA aktualnie?

Aktualna cena Telewizor Sharp 70CL5EA wynosi 2999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor Sharp 70CL5EA?

Według serwisu Ceneo, Telewizor Sharp 70CL5EA posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.