Historia ceny i opinie o Telewizor Sharp 40FG2EA

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor Sharp 40FG2EA był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Telewizor Sharp 40FG2EA

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor Sharp 40FG2EA. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor Sharp 40FG2EA, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1099 (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 1199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Telewizor Sharp 40FG2EA

Według naszych danych Telewizor Sharp 40FG2EA można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor Sharp 40FG2EA za kwotę 1199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 119.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor Sharp 40FG2EA Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor Sharp 40FG2EA, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor Sharp 40FG2EA w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor Sharp 24BI5EA.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor Sharp 40FG2EA?

Najtaniej Telewizor Sharp 40FG2EA można było kupić za 1099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor Sharp 40FG2EA aktualnie?

Aktualna cena Telewizor Sharp 40FG2EA wynosi 1199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor Sharp 40FG2EA?

Według serwisu Ceneo, Telewizor Sharp 40FG2EA posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor Philips 75PUS8807/12.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.