Historia ceny i opinie o Telewizor LG OLED55C21LA

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor LG OLED55C21LA był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 200.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Telewizor LG OLED55C21LA

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor LG OLED55C21LA. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor LG OLED55C21LA, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Telewizor LG OLED55C21LA

Telewizor LG OLED55C21LA to nowoczesny model, który oferuje niezwykle wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 8K UHD i z szybkością odświeżania 120 Hz. Jego ekran ma 55 cali i jest prosty, co gwarantuje komfortowe oglądanie z każdego miejsca w pomieszczeniu. Urządzenie posiada wbudowane tunery DVB-C, DVB-S, DVB-T oraz DVB-T2, a także łącza bezprzewodowe takie jak Bluetooth, Wi-Fi i LAN. Dzięki funkcji Smart TV z systemem WebOS, użytkownik może korzystać z różnorodnych aplikacji i usług internetowych. Telewizor wyróżnia się również technologią OLED, która zapewnia jasny i wyrazisty obraz z głębokimi czerniami i szerokim zakresem kolorów. Dodatkowo, funkcja Brightness Booster zwiększa luminancję obrazu nawet o 20%, co sprawia, że jest on jeszcze bardziej realistyczny. Szybki procesor ?9 piątej generacji AI dba o naturalną głębię i żywe kolory, a także wspomaga różnorodne technologie poprawiające jakość obrazu i dźwięku. Telewizor LG OLED55C21LA to idealne rozwiązanie dla osób ceniących najwyższą jakość obrazu i funkcjonalność.

Gdzie kupić Telewizor LG OLED55C21LA

Według naszych danych Telewizor LG OLED55C21LA może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor LG OLED55C21LA za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor LG OLED55C21LA Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor LG OLED55C21LA, to w serwisie Ceneo znajdziesz 200 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor LG OLED55C21LA w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor LG 32LQ63006LA.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor LG OLED55C21LA?

Najtaniej Telewizor LG OLED55C21LA można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor LG OLED55C21LA aktualnie?

Aktualna cena Telewizor LG OLED55C21LA wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor LG OLED55C21LA?

Według serwisu Ceneo, Telewizor LG OLED55C21LA posiada 200 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor LG 43UQ75003LF.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.