Historia ceny i opinie o Telewizor Kiano Slim TV 40

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor Kiano Slim TV 40 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 61.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Telewizor Kiano Slim TV 40

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor Kiano Slim TV 40. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor Kiano Slim TV 40, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-10-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Telewizor Kiano Slim TV 40

Telewizor Kiano Slim TV 40 to 40-calowy LEDowy telewizor Full HD o rozdzielczości 1920x1080 i częstotliwości 50 Hz, wyposażony w tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2 oraz analogowy. Nie ma łącza bezprzewodowego i funkcji Smart TV, a ekran jest prosty. Oferuje realistyczne i szczegółowe obrazy, z możliwością wyboru trybów obrazu i odcieni barw. Telewizor umożliwia odtwarzanie multimediów z różnych nośników dzięki złączom HDMI i USB, posiada automatyczne dopasowanie formatu obrazu oraz funkcję poprawy jakości obrazu. Działa na technologii Dolby Digital Plus, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Telewizory Kiano są montowane w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i wspiera rozwój polskich firm.

Gdzie kupić Telewizor Kiano Slim TV 40

Według naszych danych Telewizor Kiano Slim TV 40 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor Kiano Slim TV 40 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor Kiano Slim TV 40 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor Kiano Slim TV 40, to w serwisie Ceneo znajdziesz 61 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor Kiano Slim TV 40 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lattafa Qaed Al Fursan Woda Perfumowana 90 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor Kiano Slim TV 40?

Najtaniej Telewizor Kiano Slim TV 40 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-17.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor Kiano Slim TV 40 aktualnie?

Aktualna cena Telewizor Kiano Slim TV 40 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor Kiano Slim TV 40?

Według serwisu Ceneo, Telewizor Kiano Slim TV 40 posiada 61 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Bowers & Wilkins Formation Bar Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.