Historia ceny i opinie o Telewizor Kiano Slim TV 32

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor Kiano Slim TV 32 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 61.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Telewizor Kiano Slim TV 32

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor Kiano Slim TV 32. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor Kiano Slim TV 32, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-02-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Telewizor Kiano Slim TV 32

Telewizor Kiano Slim TV 32 to 32-calowy telewizor LED HD Ready o rozdzielczości 1366x768 i częstotliwości odświeżania 50 Hz, który posiada wbudowane tunery DVB-C, DVB-S, DVB-T, Analogowy, DVB-T2, DVB-S2. Brak łącz bezprzewodowych i funkcji Smart TV wskazuje na prostotę urządzenia, ale za to oferuje różne tryby obrazu i dźwięku, w tym dynamiczny, standardowy, łagodny i własny oraz standardowy, kinowy, muzyka, mowa i własny. Telewizor ten daje możliwość dostosowania odcieni barw do preferencji użytkownika, jak również posiada funkcję redukcji zakłóceń poprawiającą jakość obrazu. Dodatkowo, telewizor jest produkowany w Polsce, co gwarantuje kontrolę nad jakością wykonania i wspiera rozwój polskich firm. Prosty ekran telewizora pozwala na montaż na ścianie lub postawienie w dowolnym miejscu bez dominowania przestrzeni, a dodatkowe funkcje jak telegazeta czy poprawa jakości obrazu czynią go atrakcyjnym wyborem dla osób ceniących jakość i prostotę.

Gdzie kupić Telewizor Kiano Slim TV 32

Według naszych danych Telewizor Kiano Slim TV 32 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor Kiano Slim TV 32 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor Kiano Slim TV 32 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor Kiano Slim TV 32, to w serwisie Ceneo znajdziesz 61 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor Kiano Slim TV 32 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor Philips 43PUS8007/12.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor Kiano Slim TV 32?

Najtaniej Telewizor Kiano Slim TV 32 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor Kiano Slim TV 32 aktualnie?

Aktualna cena Telewizor Kiano Slim TV 32 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor Kiano Slim TV 32?

Według serwisu Ceneo, Telewizor Kiano Slim TV 32 posiada 61 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Golarka Blaupunkt MSR801 LCD.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.