Historia ceny i opinie o Telewizor Kiano Slim Travel DC12V

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor Kiano Slim Travel DC12V był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 379.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Telewizor Kiano Slim Travel DC12V

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor Kiano Slim Travel DC12V. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor Kiano Slim Travel DC12V, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 379 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Telewizor Kiano Slim Travel DC12V

Według naszych danych Telewizor Kiano Slim Travel DC12V można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor Kiano Slim Travel DC12V za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor Kiano Slim Travel DC12V Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor Kiano Slim Travel DC12V, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor Kiano Slim Travel DC12V w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor Samsung QE50QN90B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor Kiano Slim Travel DC12V?

Najtaniej Telewizor Kiano Slim Travel DC12V można było kupić za 379 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor Kiano Slim Travel DC12V aktualnie?

Aktualna cena Telewizor Kiano Slim Travel DC12V wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor Kiano Slim Travel DC12V?

Według serwisu Ceneo, Telewizor Kiano Slim Travel DC12V posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor Samsung UE75CU7172.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.