Historia ceny i opinie o Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 42.52.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 45.94.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 42.52 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 45.94. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony

Według naszych danych Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony za kwotę 45.94 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 4.59 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony Opinie

Sprawdź również historia ceny Techonic M6 Żółty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony?

Najtaniej Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony można było kupić za 42.52 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony aktualnie?

Aktualna cena Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony wynosi 45.94 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony?

Według serwisu Ceneo, Techonic M6 Band Opaska Sportowa Fitness Zielony posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 2.0/5.

Zobacz także historia ceny Rubicon RNCE59 Czerwony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.