Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 225.51.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 233.8.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 225.51 (wykryta w dniu: 2023-12-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 233.8. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski

Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie zaawansowane technologie i komfort użytkowania. Jest to szczoteczka soniczna, zasilana akumulatorowo, która wykonuje ruch soniczny, zapewniając skuteczne i dokładne szczotkowanie zębów oraz zdrowe dziąsła. Posiada miękkie, gęste włosie z włókien DuPont™ Staclean®, które delikatnie czyści bez podrażniania. Szczoteczka ma wielostopniową regulację mocy z wibracjami o wysokiej częstotliwości i wyposażona jest w inteligentny wyświetlacz LED, który ułatwia kontrolę nad trybem i mocą pracy. Dodatkowo, dzięki aplikacji, użytkownik może spersonalizować ustawienia szczoteczki, a długa żywotność baterii i elastyczne ładowanie bezprzewodowe 360° sprawiają, że jest to bardzo wygodne w użytkowaniu urządzenie. Końcówki szczoteczki mają 4 mm ultracienką główkę, co ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Xiaomi Electric Toothbrush T700 to profesjonalna, elektryczna szczoteczka do zębów, która wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski za kwotę 233.8 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.38 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 4300 HX6806/04.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski można było kupić za 225.51 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-07.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski wynosi 233.8 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Xiaomi Electric Toothbrush T700 Ciemnoniebieski posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna ORAL-B PRO 3 D100FR.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.