Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 61.77 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 79 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 61.77 zł (wykryta w dniu: 2023-02-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 79 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 6 Duo Black/Pink.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One można było kupić za 61.77 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-16.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One wynosi 79 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Xblitz Evorei Sonic One posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.