Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 139.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 204.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 166.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 139 (wykryta w dniu: 2023-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 204.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000

Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 to zaawansowane urządzenie do higieny jamy ustnej wykorzystujące technologię soniczną do skutecznego usuwania płytki nazębnej i wybielania zębów. Posiada trzy tryby pracy - Clean, Sensitive i Massage - oraz 2-minutowy timer z wbudowanym zegarem, co pozwala na dokładne czyszczenie zębów przez czas zalecany przez stomatologów. Dodatkowo, 30-sekundowy timer pomaga w równomiernym czyszczeniu każdej powierzchni w jamie ustnej. Szczoteczka jest wyposażona w wskaźnik ładowania i litowo-jonowy akumulator zapewniający długą żywotność baterii. Końcówka z włosiem wysokiej jakości (duPont) i gumowana główka są delikatne dla szkliwa, a w zestawie znajduje się rękojeść, trzy końcówki duopoint, ładowarka, przejściówka i instrukcja obsługi.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 za kwotę 204.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000, to w serwisie Ceneo znajdziesz 166 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna InnoGIO Soniczna szczoteczka 360°dla dzieci Różowa (Q08PINK).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 można było kupić za 139 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 wynosi 204.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Whitewash Sonic Whitening SW2000 posiada 166 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Seria 3100 2 szt. HX3675/13.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.