Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 373.15.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 409.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 373.15 (wykryta w dniu: 2022-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 409. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E za kwotę 409 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 40.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Tefal Croc Time SM193D34.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E można było kupić za 373.15 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-21.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E wynosi 409 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna WATERPIK Triple Sonic ST-01E posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Allview 24ATC5000-H.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.