Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 69.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 69.99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 119. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO

Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO to nowoczesny produkt do pielęgnacji jamy ustnej dla osób powyżej 8 roku życia. Jest to szczoteczka soniczna, która działa na zasadzie ruchu soniczne, a zasilana jest akumulatorem. Wykonuje ona 60 000 ruchów na minutę, co pozwala na skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej, wybielanie zębów, zapobieganie próchnicy oraz odświeżanie oddechu. Urządzenie posiada 3 tryby szczotkowania: SPLASH oraz SMOOTH i BUBBLE. Szczoteczka zapamiętuje ostatnio używany tryb i automatycznie go włącza przy następnym użyciu. Co 30 sekund robi krótką pauzę, aby użytkownik mógł przejść do mycia innego obszaru jamy ustnej. Zgrabna główka ułatwia dostęp do tylnych zębów, a ładowanie odbywa się za pomocą ładowarki do telefonu, co jest przyjazne dla środowiska. Urządzenie działa na jednym ładowaniu aż 15 dni. Szczoteczka dostępna jest w 5 kolorach: żółtym, miętowym, niebieskim, fioletowym i różowym, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO za kwotę 119 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Panasonic EW-DM81-G503.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO można było kupić za 69.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO wynosi 119 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH YELLO posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna 4SWISS Sensitive Care ST212 GOLDEN EDITION Biała.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.