Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 51.4 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 51.4 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 15opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 51.4 zł (wykryta w dniu: 2023-05-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 51.4 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY, to w serwisie Ceneo znajdziesz 15 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Vitammy Dino Turquise.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY można było kupić za 51.4 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY wynosi 51.4 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY posiada 15 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.