Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 51.4.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 108.6.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 51.4 (wykryta w dniu: 2023-05-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 108.6. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY

Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY to soniczna szczoteczka do zębów dla osób powyżej 8 roku życia, która łączy w sobie innowacyjną technologię z efektownym designem w kolorze fioletowym. Wykonuje ruch soniczny dzięki akumulatorowemu zasilaniu, oferując 3 style szczotkowania, które można dopasować do własnego nastroju i potrzeb. Posiada 60 000 ruchów na minutę, skutecznie usuwając płytkę bakteryjną, wybielając zęby, zapobiegając próchnicy i odświeżając oddech. Działa aż 15 dni na jednym ładowaniu, używając zwykłej ładowarki do telefonu, co jest także przyjazne dla środowiska. Dostępna w 5 kolorach, zmiana trybu pracy odbywa się jednym przyciskiem, a urządzenie zapamiętuje ostatni tryb mycia. Co 30 sekund robi przerwę sygnalizującą potrzebę przejścia do innego obszaru jamy ustnej, a zgrabna główka umożliwia dokładne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY za kwotę 108.6 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.86 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Melitta CI Touch F63-102 EU czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY można było kupić za 51.4 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY wynosi 108.6 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna VITAMMY SPLASH PURPLY posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Vitammy Dino Turquise.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.