Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 53.79.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 144.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 25.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 53.79 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 144.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy

Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy to smukła, soniczna szczoteczka do zębów, która posiada zasilanie sieciowe i wykonuje ruch soniczny. Zapewnia zaawansowaną higienę każdego dnia bez wysiłku, dzięki odliczaniu 4 stref mycia po 30 sekund i automatycznemu wyłączaniu po 2 minutach. Ma 2 lata gwarancji i jest wyposażona w ładowarkę indukcyjną. Jest super slim, lekka i wygodna, oferuje 2 razy bardziej efektywne czyszczenie dzięki 60 000 ruchów główki na minutę. Posiada 3 tryby szczotkowania - Clean, Sensitive i Massage - dla czystych zębów każdego dnia, delikatnego czyszczenia zębów i dziąseł oraz delikatnego masażu dziąseł.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy za kwotę 144.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.49 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 25 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna ORO-MED ORO-BRUSH 1766960 ZIELONY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy można było kupić za 53.79 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy wynosi 144.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Vitammy Harmony Różowy posiada 25 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush Compact.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.