Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 244 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 279 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 22opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/22/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 244 zł (wykryta w dniu: 2023-05-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-22) wynosi 279 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna InnoGIO Soniczna szczoteczka 360°dla dzieci Różowa (Q08PINK).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV można było kupić za 244 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-09.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV wynosi 279 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.