Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 119.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 238.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 119.99 (wykryta w dniu: 2023-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 238. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV

Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV to innowacyjne urządzenie, które za pomocą technologii sonicznej dokładnie oczyści Twoje zęby i dziąsła. Posiada akumulatorowe zasilanie, dzięki któremu może działać nawet przez 19 dni na jednym ładowaniu. Szczoteczka działa na 4 trybach czyszczenia, w tym tryb Clean, Whiten, Massage i Soft, co pozwala dopasować intensywność pracy do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki ruchowi soniczemu wykona do 40 tysięcy ruchów na minutę, skutecznie usuwając płytkę nazębną. Dodatkowym atutem jest sterylizator UV, który usuwa aż 99,9% bakterii z główki szczoteczki. SonicBrush UV to doskonały wybór dla osób dbających o zdrowie jamy ustnej i chcących cieszyć się pięknym uśmiechem.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV za kwotę 238 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Blaupunkt DTS601.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV można było kupić za 119.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV wynosi 238 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna TrueLife SonicBrush UV posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna InnoGIO Soniczna szczoteczka 360°dla dzieci Różowa (Q08PINK).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.