Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 230.51.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 258.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 89.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 230.51 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 258.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White

Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White to zaawansowane urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej, które gwarantuje wyjątkową ochronę przed bakteriami dzięki zastosowaniu technologii sonicznej. Jest wyposażona w trzy tryby pracy: Clean, White i Sensitive, które pozwalają na dostosowanie szczotkowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Posiada wydajną baterię umożliwiającą pracę do dwóch miesięcy na jednym ładowaniu, a także aż 96 000 ruchów sonicznych na minutę, co zapewnia skuteczne czyszczenie zębów. Ergonomiczna rączka z imponującym designem umożliwia wygodne użytkowanie, a końcówka szczoteczki wykonana z wysokiej jakości włókien gwarantuje delikatne i precyzyjne oczyszczanie. W zestawie znajdują się dwie końcówki: DailyCare do codziennego szczotkowania i ShinyWhite do wybielania zębów, a także SensiTouch dla osób z nadwrażliwością oraz OrthoClean dla użytkowników aparatów ortodontycznych. Szczoteczka jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym, a stabilny statyw do ładowania i wskaźnik naładowania ułatwiają codzienne korzystanie z urządzenia. Marka Smilesonic cieszy się zaufaniem największych sklepów stomatologicznych, co jest gwarancją jakości i niezawodności produktu.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White za kwotę 258.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 89 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800/35.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White można było kupić za 230.51 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White wynosi 258.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White posiada 89 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 4500 HX6830/35.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.