Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 236.88 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 76opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 236.88 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-19) wynosi 249.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 76 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3673/13.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White można było kupić za 236.88 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White wynosi 249.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO White posiada 76 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.