Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 296.65.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 348.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 734.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 296.65 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 348.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White to innowacyjne urządzenie do higieny jamy ustnej, które wykorzystuje technologię sonicznej pracy szczoteczki, dzięki czemu dokładnie i skutecznie usuwa płytkę nazębną oraz osad z zębów. Jest to szczoteczka akumulatorowa, dzięki czemu można jej używać bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej, co jest dużym ułatwieniem szczególnie podczas podróży. Ruch soniczny szczoteczki sprawia, że jest ona bardziej efektywna niż tradycyjne szczoteczki manualne, a jednocześnie delikatna dla dziąseł. Smilesonic EX White wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnym designem, ergonomiczną rączką oraz wysoką jakością wykonania.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White za kwotę 348.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 734 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3673/13.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White można było kupić za 296.65 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White wynosi 348.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX White posiada 734 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 4300 HX6806/04.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.