Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 310.61.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 738.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 310.61 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue to zaawansowane urządzenie do higieny jamy ustnej, które łączy w sobie skuteczność czyszczenia z wygodą użytkowania. Posiada technologię soniczna, dzięki której wykonuje aż 96 000 ruchów na minutę, co czyni ją niezwykle efektywną w usuwaniu płytki nazębnej. Jest zasilana akumulatorowo i oferuje 5 trybów pracy: Clean, White, Polish, Gum Care i Sensitive, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować jej działanie do swoich indywidualnych potrzeb. Szczoteczka jest wyposażona w inteligentny timer, który informuje o czasie szczotkowania, a także wskaźnik naładowania baterii. Ergonomiczna rączka, włącznik/wyłącznik oraz przycisk zmiany trybu pracy zapewniają komfort i łatwość obsługi. Dodatkowo, zestaw zawiera etui podróżne oraz cztery różne końcówki: DailyCare, ShinyWhite, SensiTouch i OrthoClean, które są dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Smilesonic EX Blue to szczoteczka, która z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue za kwotę 349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue, to w serwisie Ceneo znajdziesz 738 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna GOTZE & JENSEN IR900 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue można było kupić za 310.61 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue wynosi 349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Blue posiada 738 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna ORO-MED ORO-BRUSH 1766960 ZIELONY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.